top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverWij Steunen Kenia

22 km zwemmend over IJsselmeer!!

Vandaag is ie van start gegaan: Tijmen Onland, Malin Andersson en Micha van Rijn zwemmen 22 kilometer over het IJsselmeer voor onze Stichting. Met het geld dat ze hiermee ophalen willen ze vrouwen die dichtbij de Mwerenischool wonen en soms kinderen op onze school hebben, steunen met een microkrediet.

Zoals we al eerder berichtten, is deze vorm van ondersteuning ontzettend succesvol. Er zijn nu 20 vrouwen die 2 x 100 euro hebben gekregen en hiermee een sterk bedrijfje hebben opgezet. De helft van dit bedrag is inmiddels weer terugbetaald. En er staan nog minimaal 20 andere vrouwen te popelen om te beginnen en te leren van de expertise van hun voorgangsters.

Maar nu weer over vandaag: na een intensieve voorbereiding zwemmen voornoemde geweldenaren ieder een stuk van de tocht. Op dit moment leggen ze inderdaad de laatste kilometers af: ze zijn in Stavoren begonnen en komen bijna in Medemblik aan. Bijna 22 km in de zwembenen en al meer dan 2000!!! euro opgehaald!2 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page